کارگاه بسته بندی محصولات عشایری خوزستان راه اندازی می شود
سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
0 نظر
365 بازدید

کارگاه بسته بندی محصولات عشایری خوزستان راه اندازی می شود 

..............................................................................................................................................................................

مدیرکل امور روستایی استانداری خوزستان با اشاره به این‌که راه‌اندازی کارگاه بسته بندی محصولات عشایری در دست اقدام است، گفت: در مناطق گردشگری عشایر شاهد وضعیت راهداری بسیار بدی هستیم و امور عشایر در این زمینه از امکانات بسیار کمی بهره ‌مند هستند.

 

عبداله حسینی بندانی در جلسه شورای عشایری خوزستان که در سالن جلسات استانداری برگزار شد با اشاره به این‌که پرداختن به مسئله راه‌های عشایری خوزستان از موضوعات مهم این قشر است اظهار داشت: در مناطق گردشگری عشایر شاهد وضعیت راهداری بسیاری بدی هستیم و امور عشایر در این زمینه از امکانات بسیار کمی بهره‌مند هستند.

 

وی با اشاره به سند توسعه عشایر و پیگیری اشتغال این قشر گفت: راه‌اندازی کارگاه بسته‌بندی محصولات عشایری در دست اقدام است  و 8 مورد در بحث اشتغال شناسایی شده است.

 

مدیرکل امور روستایی استانداری خوزستان با بیان این‌که برای عرضه مستقیم محصولات عشایر شهرهای دزفول، مسجدسلیمان، شوشتر، ایذه و اهواز پیگیری‌های لازم در حال انجام است، افزود: صنایع دستی از شاخص‌های توانمندسازی روستائیان و عشایر است.

 

عباس پورسلام معاون راه و شهرسازی خوزستان نیز در این جلسه با اشاره به لزوم جمع‌بندی دستگاه‌های مربوطه برای تعیین و تکلیف بخش‌های فنی توسط فرمانداری‌ها ادامه داد: برای ورود اداره راه و شهرسازی باید مصادیق مشخص شوند تا بتوان اقدامات لازم صورت گیرد.

 

منبع: تسنیم

 

بسته بندی
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر