برای اولین بار فرهنگنامه طراحان گرافیک ایران به دو زبان منتشر شد
پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶
0 نظر
699 بازدید

برای اولین بار فرهنگنامه طراحان گرافیک ایران به دو زبان منتشر شد 

.........................................................................................................................................................................................

بهترین راه معرفی متخصصان هر رشته به کارفرمایان، وجود کتابی است که فهرست اسامی آنان به همراه تخصصشان در آن درج شده باشد. چنین کتاب‌هایی که به دایرکتوری یا فهرست اسامی شهرت دارند، در بسیاری از رشته‌ها و در کشورهای مختلف، چاپ و در دسترس مردم قرار می‌گیرد.

 

طراحان گرافیک ایران نیز به این کتاب و معرفی خود به مخاطبین، نیاز دارند. این نیاز سال‌هاست که فکر ما را به خود مشغول داشته، تا حدود یک سال پیش که تصمیم به عملی شدن آن در گروه پژوهشی عفراوی، گرفتیم.


کتابی که هم اکنون شاهد آن هستید، مقدمه‌ای بر تکمیل فهرست تمامی طراحان گرافیک و کانون‌های تبلیغاتی است، تا در آن به شکل کامل و جامع به معرفی خود و آثارشان بپردازند
متاسفانه عدۀ بسیاری از طراحان گرافیک ایران شاید به دلیل اطلاع‌رسانی ضعیف ما، از وجود این کتاب مطلع نشدند و فرصت ارسال آثار خود را به فراخوان پیدا نکردند.


انتشار نخستین ویرایش این کتاب، فراخوانی بزرگ‌تر برای حضور این عزیزان در ویرایش بعدی است. امید آن که شما نیز با دریافت این کتاب که به شکل دیجیتال عرضه می‌شود، در اطلاع‌رسانی بهتر شرکت نمایید و از تمامی کانال‌های ارتباطی خود برای معرفی کتاب اقدام نمایید.

 

منبع: گروه پژوهشی عفراوی

 

گرافیک
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر