مشاوره تبلیغات،مهندسی و توسعه فروش
چهارشنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۳
0 نظر
513 بازدید

مشاوره تبلیغات ، مهندسی و توسعه فروش

 گاهی وقتا فکر می کنیم که همه اون کاری رو که لازمه برای پیشرفت کارمون انجام دادیم و وقتی پیشرفت مورد انتظار حاصل نمیشه ، شروع می کنیم از بدی روزگار و وضعیت نامناسب اقتصادی ، نبود قوانین یا وجود قوانین دست و پا گیر و ... حرف میزنیم.این شیوه در واقع ترفندی است برای فرار از خود.مطمئن باشید شما در کارتون و در کالا یا خدماتی که ارائه می کنید ویژگیهایی دارین که می تونید با کمک اونها به تناسب وضعیت ، پیشرفت کنید و نتیجه رضایت بخش رو بگیرین.وگل لبخند رو بر لبان خودتون بنشونید....
تمسک به روشها و تکنیکهای بازاریابی و تبلیغات مدرن جهت اثرگذاری بر فرآیند توسعه یا فروش سازمان می تواند راهکاری اطمینان بخش برای نیل به مقصودتان باشد.نکته مهم در این میان گزینش و اجرای صحیح این راهکارها می باشد.به کارگیری قواعد  بازاریابی به صورت دقیق و مناسب وضعیت شما ، در شرایط حتی نابرابر می تواند شما را پیشتاز کند .


لبخند رضایت اساس موفقیت در یک کسب وکار امروزی و پیشرفته است.با کمی تامل و تعقل بر روی عوامل ایجاد لبخند رضایت برای فروشنده و  مشتری شما هم توانسته اید به تربیت نیروی انسانی دلسوز و وفادار برای کسب  وکارتان اقدام نمایید و هم مشتریانی وفادارتر برای خود دست و پا کرده اید.

بر اساس استانداردهای جهانی حفظ مشتری و وفادار ساختن او ، یکی از مهمترین عوامل موفقیت یک مجموعه می باشد .

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر