اشتباهات رایج در سئو و بهینه سازی سایت
چهارشنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۳
0 نظر
465 بازدید

اشتباهات رایج در سئو و بیهینه سازی سایت

هر شخصی پس از ایجاد سایت در تلاش است تا تعداد بازدید کنندگان روزانه خود را افزایش دهد. دراین متن به چند اشتباه رایج که کاربران ممکن است در مورد سئو سایت دچار آن شوند اشاره می شود.
اولین اشتباه بدون نام ماندن Home page است.این مورد یکی از مهم ترین تنظیمات سایت استکه به موتورهای جست و جو می گوید که سایت در چه زمینه ای فعالیت می کند.این عنوان ها که بین جفت تگ title به صورت

قرار می گیرند، توسط مرورگها در قسمت History ذخیره می شود و این امکان را به کاربر می دهد تا در صورت تمایل دوباره آن سایت را بازیابی کند.

اشتباه بعدی این است که در اکثر سایت ها از توضیحات متا در Home page استفاده نشده است.
این مورد شاید تاثیری در رتبه ی سایت نداشته باشد ولی یک توضیح کوتاه همراه با کلید واژه های مرتبط محتوای سایت در موتورهای جست و جو می تواند کاربران را به سمت سایت شما بکشاند.

مورد بعدی استفاده نکردن از نقشه ی سایت XML برای سایت هاست. این مورد همانند یک زبان گویای کامپیوتری عمل می کند و به موتورهای جست و جو می گوید که سایت چه پست هایی در بردارد.رعایت این مورد به شما اطمینان می دهد که سایت شما مرتبا توسط موتورهای جست و جو ایندکس می شود.برای بیشتر شدن فواید آن می توان از لینک هایی در بخش مپ سایت استفاده کرد  که در بهینه سازی سایت بسیار موثر است.

نقشه ی سایت XML در صورت موجود بودن به آسانی در آدرس www.yoursite.com/sitemap.xml  قابل مشاهده است.

منبع: http://rseo.ir

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر