کریتیو استودیو (CreativeStudio) بروزرسانی می‌شود
یکشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۷
0 نظر
824 بازدید

کریتیو استودیو (CreativeStudio) بروزرسانی می‌شود 

...................................................................................................................................................

نرم افزار طراحی آنلاین و مدیریت رنگ کریتیو استودیو از شرکت ساوگرس به تازگی بروزرسانی شده است، هدف از این بروزرسانی، فراهم کردن آذینگرهایی عالی با عمکرد بهتر، بهبود کارایی و ابزارهای تازه است.

 

مایک مک اوی، مدیر بخش ارتباطات بازاریابی ساوگرس در این باره می گوید: "ما همکاری نزدیکی با کاربران کریتیو استودیو داشتیم، به این ترتیب متوجه شدیم دقیقا چه ویژگی ها و کارکردهایی مناسب کسب و کار آن ها خواهد بود."

 

"توسعه این نرم افزار برای ما خیلی مهم است، چرا که کریتیو استودیو خیلی سریع به ابزاری مهم برای بسیاری از آذینگران تبدیل شد. ما می خواهیم تا جایی که ممکن است اهمیت کریتیو استودیو نزد مشتریانمان افزایش یابد، چرا که به این ترتیب کسب و کار آن ها پیشرفت کرده و از طریق آذینگری، در هر مسیری که قدم برمی دارند به موفقیت می رسند."

 

کریتیو استودیو در حال حاضر در جریان گردش کار و تولید، تسهیلات زیادی ارائه می دهد. این تسهیلات عبارت است از محافظت از مدیا که از طریق گروه بندی دستی و خودکار وظائف چندگانه صورت می گیرد، وجود یک شاخص معیار بر روی صفحه، فرآیند راحت تر چاپ مستقیم از فایل و بهبود عملکرد گزینه های "الگوهای من" و "تصاویر من".

 

به منظور دسترسی راحت تر مشتریان سراسر جهان، نسخه جدید کریتیو استودیو در حال حاضر به زبان های انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی، ژاپنی و اسپانیایی در دسترس است. کریتیو استودیو در نسخه جدید خود که ژانویه 2017 عرضه می شود، از چاپگرهای Vj 628 که از CMYK دوگانه استفاده می کنند، جوهرهای پرو فتو و پروفتو XF پشتیبانی می کند. الگوها و تصاویر برای تولید محصولاتی به اندازه "24/6400 میلیمتر از جمله ویژگی هایی هستند که در کتابخانه کریتیو استودیو تعبیه شده اند.

 

کریتیو استودیو اولین بار در سال 2015 به عنوان بخشی از سیستم آذینگری محصول ویرتوسو اچ دی (Virtuso HD) عرضه شد و تنها نرم افزار طراحی آنلاینی بود که برای کار آذینگری ساخته شده بود. از زمان عرضه آن در سال 2015 تا به حال، کریتیو استودیو از نظر گرافیکی توسعه یافته و بیش از 9500 الگو، عکس و گرافیک، 900 الگو و 250 فونت در اختیار مشتریان خود قرار داده است. با بروزرسانی های ماهانه این پیشنهادات بیش تر هم می شوند. 

 

منبع: Meprinter

صنعت چاپ
چاپ
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر