صنایع بسته بندی باید در عرصه بازار قوی کار کنند
سه شنبه ۰۷ آذر ۱۳۹۶
0 نظر
508 بازدید

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهرمشهد:

صنایع بسته بندی باید در عرصه  بازار قوی کار کنند

.........................................................................................................................................

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر مشهد گفت: ماندگاری و ایجاد ظاهری مشتری پسند منوط به داشتن صنایع بسته بندی قوی است.

 

به گزارش پایگاه خبری طرح و چاپ، احسان اصولی درجریان بازدید از نمایشگاه چاپ و بسته بندی در ارزیابی این نمایشگاه افزود: صنایع تبدیلی مثل صنعت بسته بندی در ماندگاری محصولات در مدت زمان بیشتر نقش موثری دارند و با ایجاد ارزش افزوده در زمینه فروش محصولات در بازارهای جهانی نقش مهمی را ایفا می کنند. 

 

وی با اشاره به اینکه فعالان عرصه چاپ و بسته بندی محصولات و خدمات متنوع خود را در نمایشگاه ارائه کرده بودند، اما باتوجه به آنکه صنعت چاپ و بسته بندی در ایجاد ارزش افزوده درمحصولات نقش مهمی را ایفا می کند لذا می بایست  نسبت به برگزاری  نمایشگاه هایی از این دست اهتمام ویژه ای داشت و اهمیت بیشتری برای آن قائل شد.

 

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر مشهد اظهارکرد: حمایت از صنایع را ماموریت خود می دانیم، خصوصا در بخش هایی که به مباحث  هویتی و فرهنگی ارتباط پیدا می کند، حمایت جدی خواهیم داشت.

 

اصولی از اعتقاد و حمایت شورای شهر از فعالیت هایی که منجر به تحرک و پویایی اقتصادی در شهر می شود سخن گفت و بیان کرد: با حمایت از صنایع می توانیم بر ارزش کمی و کیفی محصولات و سوغات شهرمان بیافزاییم و آن  را در قالب استانداردهای بین المللی به زائران، مسافران و گردشگران ارائه کنیم.

 

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر مشهد بیان کرد: با دعوت از فعالان صنعت چاپ و بسته بندی در سطح ملی و بین المللی باید زمینه سازی تبادل تجربیات و دانش فنی را فراهم سازیم و صنعتگران داخلی نیز می توانند از فضای بوجود آمده و تجربیاتی که شرکت های بین المللی به آن دست یافته اند نهایت بهره برداری را  داشته باشند .

صنعت چاپ
چاپ
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر