توسعه بخش چاپ و صنعت بسته بندی در شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی در حال اجراست
سه شنبه ۰۷ آذر ۱۳۹۶
0 نظر
505 بازدید

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی :

توسعه بخش چاپ و صنعت بسته بندی در شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی در حال اجراست

........................................................................................................................................................................................................................................................................

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی گفت: با توجه به توسعه بخش صنعت چاپ  و بسته بندی، شرکت شهرک های صنعتی این بخش را توسعه می دهد.

 

مسعود مهدی زاده درگفتگو با پایگاه خبری طرح و چاپ افزود: آنچه درصنعت چاپ داخلی اتفاق می افتد بومی سازی و استفاده از تکنولوژی های خاص است که برای توسعه این بخش باید توجه وِیژه ای شود .

 

مدیرعامل شرکت  شهرک های صنعتی  با اشاره بر اینکه هر ساله در نمایشگاه با دستاوردهای جدیدی روبرو می شویم عنوان کرد: صنعت چاپ درحال رشد است، حضور واحدهای جدیدتری در نمایشگاه  در بحث های خدمات فنی و مهندسی و تولید نشانگر موفق بودن این صنعت است و با توجه به شرایط اقتصادی کشور روز به روز پیشرفت بیشتری در این صنعت می توان دید.

 

وی بیان کرد: درششمین نمایشگاه صنعت چاپ مشهد شرکت های توانمند حضور دارند، در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای قطعات و تکنیک های چاپ و ماشین آلات وجود دارد که نشانگر پیشرفت این صنعت در حوزه خود است.

 

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گفت: درشهرک صنعتی توس درخراسان رضوی با همکاری اتحادیه صنعت چاپ و شهرک های صنعتی 160قطعه زمین پیش بینی شده است تا این صنعت را توسعه دهیم و اشتغال زایی را افزایش دهیم.

 

وی از تفاهم نامه بین بانک ملی و انجمن چاپ و نشر نیز عنوان کرد: بانک ملی برای نوسازی، توسعه و بازسازی ماشین آلات چاپ و بروزرسانی آنها تفاهم نامه امضاکرده اند که به مبلغ 3و نیم میلیارد ریال به یکی از شرکت های صنعت چاپ برای نوسازی و بازسازی پرداخت شده است.

 

مهدیزاده گفت: برای توسعه بخش صنعت چاپ و بسته بندی جهت استاندارد سازی، مشاوره و خدمات رایگان ارائه می دهیم، و برای تامین منابع مالی نیز با بانک ملی قرارداد داریم.

 

وی افزود: برای رونق در بخش صنعتی، شرکت شهرک های صنعتی افراد متخصص را به خارج اعزام می کند تا با آخرین دستاوردها آشنا شوند و بتوانند با دانش بیشتر در این صنعت، باعث پیشرفت استان خراسان رضوی شوند.

صنعت چاپ
چاپ
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر