متحول شدن بخش صنعت چاپ درخراسان رضوی
دوشنبه ۰۶ آذر ۱۳۹۶
0 نظر
530 بازدید

مسئول اتاق اصناف خراسان رضوی:

متحول شدن بخش صنعت چاپ درخراسان رضوی

................................................................................................................................

مسئول اتاق اصناف خراسان رضوی گفت: بخش صنعت چاپ و بسته بندی درخراسان رضوی در این چند سال متحول شده است.

 

محمود بنانژاد درحاشیه ششمین نمایشگاه صنعت چاپ درگفتگو با پایگاه خبری طرح و چاپ درارزیابی این نمایشگاه افزود: بخش تولید صنعت چاپ توانسته است ایده ها و نوآوری هایی داشته باشد که دراین نمایشگاه میتوان این نوآوری جدید را به وضوح دید.

 

مسئول اتاق اصناف خراسان رضوی عنوان کرد: صنعت بسته بندی و چاپ در دنیا متحول شده است این تحول نیز کمک شایانی کرده تا بتوانیم کم کیفیت ترین کالاها را در بهترین بسته بندی با ظاهر زیبا به مشتری و بازارعرضه کنیم.

 

وی بیان کرد: دردنیای چاپ دیجیتال از مواد مختلف استفاده می کنند که باعث شده تا بر روی پلاستیک ها وظروف چاپ هایی ایجاد شود که این چاپ ها به هیچ عنوان از روی ظروفی که وارد بازار عرضه می شود پاک نشود و مشتری بتواند با نام تولید کننده  از آن ظرف یا کالا حتی بعد از مصرف محصول همچنان استفاده کند.

 

بنانژاد گفت: ششمین نمایشگاه صنعت چاپ و بسته بندی بهترین امتیاز است تا در بحث ایده ها و نوآوری هایی که در بازار وجود دارد تبادل نظر شود تا تقاضاهای مورد  نیاز مشتریان درعرصه بازار حل شود.

 

وی با اشاره بر اینکه درسال 28میلیون زائر جهت زیارت و گردشگری به این استان می آیند افزود: باید تولید کنندگان برای عرضه کالایی که افراد خریداری می کنند تلاش کنند تا از بسته بندی و چاپ های زیبا استفاده شود تا عرضه خرید کالا یا محصول ایجاد شود و این تقاضای عرضه خرید به نفع استان است.

 

مسئول اتاق اصناف خراسان رضوی افزود: در اتاق بازرگانی با همکاری اتحادیه صنعت چاپ و بسته بندی تلاش می کنیم تا مشکلات اقتصادی، اشتغال، توسعه و ترویج کالاها و صادرات را حل کنیم.

 

وی گفت: جهت گسترش بخش صادرات نیز شرکت مدیریت صادرات تاسیس می شود  تا تجمیع شرکت ها در بخش توسعه صادرات در آن حضور یابند.

صنعت چاپ
چاپ
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر