تخصصی شدن نمایشگاه ها باعث تقویت صنعت می شود
دوشنبه ۰۶ آذر ۱۳۹۶
0 نظر
500 بازدید

رئیس اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی:

تخصصی شدن نمایشگاه ها باعث تقویت صنعت می شود

..................................................................................................................................................

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: برپایی نمایشگاه های  تخصصی باعث تقویت و رشد صنعت می شود.

 

سید علی سرابی در گفتگو با پایگاه خبری طرح و چاپ افزود: نمایشگاه چاپ وبسته بندی امسال رشد 10درصدی در زیربنای نمایشگاهی دارد که این رشد چشم گیر و قابل تحسین است.

 

رئیس اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با بیان اینکه نمایشگاه ها باید با رویکرد تخصصی برگزارشود عنوان کرد: برگزاری تخصصی کمک می کند تا ابعاد بین المللی تقویت شود و نمایشگاه مشهد نیز این قابلیت را دارد تا نمایشگاه صنعت و چاپ را تخصصی برگزار کند.

 

وی بیان کرد: اگردر صنعت چاپ و بسته بندی  نمایشگاه ها تخصصی برگزار شود می توانیم در سطح منطقه به صورت تخصصی ورود پیدا کنیم تا شناخته تر شویم.

 

سرابی با تاکید بر اینکه صنعت چاپ در ایران در سال های اخیر رشد خوبی داشته است افزود: اما با وضعیت ایده ال فاصله زیادی است، باید تلاش شود تا این صنعت رشد خود را بدست آورد تا بتوانیم درحوزه رقابتی با سایر کشورها جایگاه خود را پیدا کنیم.

 

وی در خصوص جداسازی صنعت چاپ از وازرت فرهنگ و ارشاد اسلامی  و صنعت و معدن نیز گفت: تفاهم نامه بین دو وزارتخانه امضا شده است که بخش سخت افزاری چاپ توسط سازمان صنعت و معدن و حوزه محتوای چاپی نیز زیر نظر فرهنگ و ارشاد اسلامی نظارت و حمایت شود.

صنعت چاپ
چاپ
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر