ترغیب مشتریان به سمت کیفیت محصولات چاپی به دلیل رکود بازار
دوشنبه ۰۱ آذر ۱۳۹۵
0 نظر
916 بازدید

ترغیب مشتریان به سمت کیفیت محصولات چاپی به دلیل رکود بازار

....................................................................................................................................................

محمدرضا توسلی در حاشیه نمایشگاه چاپ و بسته بندی مشهد گفت: بیشتر شرکت کنندگان، مشتریان را به سمت کیفیت در ارائه محصولات ترغیب می کردند.

 

به گزارش پایگاه خبری طرح و چاپ، محمد رضا توسلی، فعال صنعت چاپ و هیئت مدیره انجمن واردکنندگان ماشین آلات چاپ و بسته بندی ایراناز اعضای اتحادیه صنعت چاپ خراسان رضوی گفت: در نمایشگاه امسال به دلیل رکود بازار، بیشتر شرکت کنندگان، مشتریان را به سمت کیفیت در ارائه محصولات ترغیب می کردند و با توجه به اینکه شرکت کنندگان زیادی در نمایشگاه نداشتیم، اما نمایشگاه از نظر کیفی خوب و قابل قبول بود.

 

توسلی در خصوص بین المللی کردن نمایشگاه چاپ و بسته بندی خاطر نشان کرد: اگر بخواهیم شکل فراگیرتری برای شرکت کردن بقیه کشورها داشته باشیم، باید تحریم ها برطرف شود و همچنین تبلیغات وسیعی در کشورهای همسایه شود تا بتوانند از طرق مختلف در نمایشگاه حضور پیدا کنند.

 

وی افزود: خراسان بازار خوبی برای کشورهای همسایه است، هم از نظر اینکه آنها محصولاتشان را در اینجا ارائه کنند و هم از نظر اینکه از اطلاعات فنی افرادی که در خراسان هستند کمک بگیرند و همیشه این تمایل از جانب کشورهای همسایه در بحث کمک گرفتن در زمینه آموزش از کشور ما بوده است و امیدواریم به زودی این ارتباطات شکل بگیرد.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر