دستگاه طلاکوب دیجیتال
یکشنبه ۲۸ دى ۱۳۹۳
0 نظر
498 بازدید

 

مشخصات فنی دستگاه طلاکوب GP135
 مدل GP135 
 رابط چاپ USB 
 حداکثر عرض تغذیه ۱۲۷ * ۷٫۶ cm 
 حداکثر عرض چاپ ۲۱ * ۲۹٫۷ cm 
 رزولوشن ۶۰۰ dpi 
 پاور ۲۲۰ – ۲۴۰ v 
 اندازه دستگاه ۶۰ * ۹۰ *۵۰ cm 

با توجه به سخت و زمانبر بودن حروفچینی و طلاکوبی جلدها و بیماری های ناشی از استفاده از حروف سربی همچنین وجود دستگاه های طلاکوب بدون حروف و کلیشه در سطح جهان که دارای مشکلاتی از قبیل پاک شدن طلا در مدت زمان کوتاه یا موجود نبودن طلای این دستگاه ها در بازار است، همچنین هزینه ی بالای این دستگاه های مشابه خارجی و عدم توانایی زدن طلاکوب بر روی گالینگورهای خلل و فرج دار مانند فیبر  ، لیناس ، کتان و … ، موجب شده تا دستگاه طلاکوب silver & gold بصورت کاملاً بومی طراحی شده و پس از آزمایشات موفق، روانه بازار شود. 

اصلی ترین و مهمترین کاربرد دستگاه در آسان کردن طلاکوبی در صحافی ها و کارت عروسی فروشی ها می باشد. این دستگاه ها دارای سرعت ۱۶ برگ طلاکوبی در دقیقه (ویژه همکاران کارت عروسی فروش) و همچنین سرعت ۶۰ برگ در دقیقه می باشند.
یکی از ویژگیهای مهم این دستگاه متغیر بودن درجه حرارت است و همچنین امکان استفاده از انواع طلاهای موجود در بازار را فراهم می کند. 
مقایسه این دستگاه با دستگاههای موجود در سطح جهان: 
1. دستگاه های موجود در سطح جهان فقط بر روی گالینگور های صاف و بدون خلل و فرج چاپ می زنند اما این دستگاه بر روی تمامی گالینگور های موجود حتی خلل و فرج دار طلاکوبی می کند.
۲٫ دستگاههای موجود در سطح جهان از نوار طلای مخصوصی استفاده می کند ولی این دستگاه به دلیل وجود حرارت از بیشتر نوار طلاهای موجود در بازار استفاده می کند.
لازم به ذکر است مجموعه چاپیران نمایندگی فروش انواع دستگاه های طلاکوبی را در شمال غرب کشور دارا می باشد.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر