تشکیل کارگروه ساماندهی کاغذ در وزارت ارشاد به ریاست "حسین انتظامی"
چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۷
0 نظر
148 بازدید

تشکیل کارگروه ساماندهی کاغذ در وزارت ارشاد به ریاست "حسین انتظامی

.................................................................................................................................................................................................................................

کارگروه ساماندهی کاغذ در وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی به ریاست حسین انتظامی و دبیری همایون امیرزاده تشکیل شد.

 

کارگروه ساماندهی کاغذ در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تشکل شد. حسین انتظامی ریاست این کارگروه و همایون امیرزاده دبیری کارگروه را ربر عهده دارند.

 

بنا به گفته همایون امیرزاده، دبیر این کارگروه، نخستین جلسه کاری این کارگروه روز گذشته یکشنبه 11 شهریور ماه برگزار شد. در این جلسه که با حضور اعضای منتخب شامل نمایندگان حوزه مطبوعات، نمایندگان حوزه نشر، انجمن واردکنندگان کاغذ و مقوا‌، نمایندگان وزارت صنعت‌، معدن و تجارت،‌ سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کننده و... برگزار شد،‌ ضمن بررسی مصوبات کارگروه کاغذ کشور، ستاد تنظیم بازار به رصد وضعیت موجود کاغذ در کشور از نظر میزان واردات، میزان ثبت سفارشات و میزان کالای ترخیص شده در چهار ماه اول سال پرداخته شد.

 

همچنین فهرست واردکنندگانی که اقدام به دریافت پرفورم‌ها برای ثبت سفارش کرده‌اند‌، در هر دو حوزه کاغذ مطبوعات و کاغذ چاپ  مورد بررسی قرار گرفت.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران پویا

 

 

صنعت چاپ
چاپ
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر