پرینتر سه بعدی خانگی
دوشنبه ۲۰ دى ۱۳۹۵
0 نظر
132 بازدید

پرینتر سه بعدی خانگی 

.............................................................

پرینتر سه‌بعدی داوینچی نانو (da Vinci Nano) لذت چاپ سه بعدی را به خانه هایتان خواهد آورد.

 

پرینتر سه بعدی داوینچی نانو (da Vinci Nano) لذت چاپ سه بعدی را به خانه هایتان خواهد آورد. اگر تا همین چند وقت پیش هم صحبت از چاپ سه بعدی به میان می آمد، مسلما بسیاری از افراد حتی نمی دانستند که این لغت در واقع به چه معناست؛ اما تکنولوژی چیز غریبی است. با سرعت پیشرفت بشر در فناوری های مختلف فاصله بین زمان حال و آینده در حال کم شدن است. علاقمندان به چاپ سه بعدی توجه کنند!

 

کمپانی XYZprinting که در صنعت پرینترهای ۳ید طولایی دارد، به تازگی در نمایشگاه CES 2017 از دستگاه جدیدی رونمایی کرده که قطعا می تواند برای بسیاری از مردم جالب توجه باشد.

 

این مهم نیست که شما یک فرد حرفه ای هستید یا یک آدم عادی، پدر و مادر هستید و یا یک نوجوان، کمپانی XYZprinting قصد دارد تا لذت استفاده از چاپگرهایب سه بعدی را برای همه میسر کرده و آن را در دسترس همگان قرار دهد؛ البته بدون آنکه نیاز باشد تا هزینه های گزافی پرداخت کنید!

 

این کمپانی پیشرو در عرصه ساخت پرینترهای سه بعدی از یک پرینتر ۳کوچک رونمایی کرد. پرینتر سه بعدی داوینچی نانو با هدف ارائه به نیازهای کسانی تولید شده که قصد دارند تا در مصارف خانگی نیز از چاپگرهای سه بعدی استفاده کنند. بر روی نمایشگر این دستگاه بیش از ۱۰ مدل چاپگر سه بعدی قرار گرفته و علاوه بر این، می توان موارد دیگری را نیز به آن اضافه کرد. چاپگر سه بعدی داوینچی نانو یک پرینتر ۳جمع و جور از شرکت ایکس وای زد پرینتینگ بوده که با قیمت ۲۲۹.۹۵ دلار از خرده فروشی های آنلاین قابل خریداری است.

 

این یک دستگاه ایده آل برای کسانی به حساب می آید که علاقمند به پرینت سه بعدی هستند؛ اما نه فضای کافی در اختیار دارند و نه بودجه مناسبی که بتوانند این دستگاه را برای مصارف خانگی خریداری کنند. پرینتر سه بعدی داوینچی نانو در فضاهای کوچک، به راحتی قابل استفاده بوده و از سه ماهه دوم سال ۲۰۱۷ در دسترس خواهد بود.

 

تصور کنید که با چاپگرهای سه بعدی، چه کارها که نمی توان کرد! شاید روزی ساخت آجرهای کوچک لگو از خرید آن مقرون به صرفه تر باشد، دنیای تکنولوژی، دنیای بسیار عجیبی است. هیچ چیزی را به درستی نمی توان در آن پیش بینی کرد! شما جز این فکر می کنید؟!

 

منبع: ubergizmo

صنعت چاپ
چاپ
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر