ساخت شهرک چاپ تهران منتفی شد
سه شنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۳
0 نظر
84 بازدید

بهمن پورمند به تسنیم خبر داد

ساخت شهرک چاپ تهران منتفی شد

رئیس اتحادیه چاپخانه‌داران تهران گفت:ساخت شهرک چاپ تهران که پیش از این از سوی اتحادیه چاپخانه‌داران پیگیری می‌شد‌، منتفی شد،‌ چرا که به عقیده من چاپخانه‌ها باید در داخل شهر‌ها و در دسترس مشتریان به فعالیت خود ادامه دهند.

بهمن پورمند رئیس اتحادیه چاپخانه‌داران تهران در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم،‌ از تشکیل کارگروهی متشکل از کارشناسان و متخصصان چاپ و کارشناسان حقوقی در وزارت ارشاد خبر داد و گفت:‌ وزارت ارشاد کارگروهی تشکیل داده است تا به تعاملات بیشتر با وزارت صنعت‌، معدن و تجارت در خصوص صنعت چاپ بپردازد.

وی ادامه داد:‌ این کارگروه به دنبال این است که با تعاملات بیشتر بحث لزوم حمایت وزارت صنعت از چاپ را پررنگ‌تر کند. چرا که بخشی از مشکلات صنعت چاپ به نبود متولی مشخص و نبود حمایت‌های لازم از سوی وزارت صنعت‌، معدن و تجارت باز می‌گردد. هم‌چنین در نظر داریم تا صنعت چاپ ،‌ ظرفیت‌ها و سوددهی را بیشتر بشناسانیم.

پورمند هم‌چنین از منتفی شدن ساخت شهرک چاپ تهران در زمین‌های چهار‌دانگه خبر داد و گفت:‌ بنده اعتقادی به اخداث شهرک چاپ ندارم، چرا که شهرک‌‌های صنعتی باید خارج از تهران و دور از شهر واقع شوند،‌ این در حالی است که چاپ نیازمند این است که در داخل شهر و در دسترس مردم و مشترین باشد.

رئیس اتحادیه چاپخانه‌داران تهران گفت:‌ بهتر است به جای اینکه به دنبال تأسیس شهرک‌های چاپ باشیم،‌ به دنبال نیازمندی‌‌های صنعت چاپ برای پویایی بیشتر باشیم و مبنا را تأمین این نیازها بگذاریم.

منبع: خبر گزاری تسنیم

 

 

 
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر