اعلام آمادگی 5 شرکت خصوصی برای تامین کاغذ مطبوعات
یکشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۷
0 نظر
299 بازدید

اعلام آمادگی 5 شرکت خصوصی برای تامین کاغذ مطبوعات

.....................................................................................................................................................................

اداره کل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی از تفاهم با ٥ شرکت خصوصی برای همکاری با معاونت مطبوعاتی در تامین کاغذ نشریات خبر داد.

 

پس از انتشار خبر هفته گذشته مبنی بر امضای تفاهم‌نامه با دو شرکت واردکننده کاغذ برای تامین کاغذ نشریات، سه شرکت خصوصی دیگر نیز آمادگی خود را در این زمینه اعلام کردند که پس از انجام بررسی‌های لازم، تفاهم‌نامه همکاری با این شرکت ها نیز امضاء شد.
 

 

بنابراین و با توجه به تفاهم‌های صورت گرفته اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی با ٥  شرکت بزرگ وارد کننده کاغذ، برای توزیع کاغذ با قیمت مناسب (محاسبه بر اساس دریافت ارز دولتی)، تمام نشریات فعال می‌توانند درخواست‌های خود را با ذکر مقدار مورد نیاز به این اداره کل اعلام کنند تا بعد از بررسی کارشناسی نسبت به معرفی برای دریافت کاغذ اقدام شود.
 

 

با توجه به ابلاغ صورت گرفته به ادارات ارشاد استان‌ها، نشریات استانی نیز می‌توانند درخواست‌های خود را به ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و یا خانه‌های مطبوعات استان ها اعلام کنند که پس از تجمیع، برای تامین به اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی ارسال می‌شود تا نشریات استانی دغدغه‌ای بابت تامین کاغذ مورد نیاز خود با قیمت مناسب نداشته باشند.

 

منبع: ایبنا

 

 

صنعت چاپ
چاپ
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر