هشتمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی در بوستان گفتگو
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
0 نظر
322 بازدید

هشتمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی در بوستان گفتگو 

..........................................................................................................................................................................

هشتمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی از 29 خرداد تا اول تیر ماه امسال در بوستان گفتگو برگزار می‌شود، در این نمایشگاه بخشی مجزا به چاپ روی پارچه اختصاص یافته است.

 

جلال ذکایی؛ رئیس نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی  با اعلام این خبر افزود: امسال در استمرار هفت دوره قبل، نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی برگزار خواهد شد و تمهیدات ویژه‌ای برای این نمایشگاه پیش‌بینی کرده‌ایم.
 

 

وی ادامه داد: نمایشگاه چاپ دیجیتال به دنبال آماده‌سازی فضا و بستری برای آشنایی تولیدکننده و عرضه‌کننده است تا مشتری در کوتاه‌ترین زمان تکنولوژی‌های مختلف را در کنار هم مقایسه کند و به بهترین‌ نتیجه‌گیری برسد.
 

 

ذکایی با بیان اینکه تحریم‌‌های بین‌المللی تا حد زیادی بر روند اجرایی این نمایشگاه و نمایشگاه‌های مشابه تاثیر گذاشته است، عنوان کرد:‌ 90 درصد چاپ دیجیتال (مثل چاپ افست) به خارج از کشور وابسته است و کالایی به عنوان تولید داخلی برای عرضه در این نمایشگاه نداریم و حضور شرکت‌های خارجی یا باید با شکل قانونی و نمایندگی رسمی باشد یا اینکه با واسطه سامان بگیرد.
 

 

وی یادآور شد: در طول هفت سال گذشته تلاش کردیم چراغ این نمایشگاه را روشن نگه‌ داریم و در این زمینه با استفاده از راهکارهای مختلف تلاش کردیم نمایندگی‌های رسمی در این نمایشگاه حضور داشته باشند و در این زمینه اقدامات خوب و مناسبی در نمایشگاه امسال پیش‌بینی شده است.
 

 

رئیس نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی با اشاره به استقبال شرکت‌های این حوزه از نمایشگاه توضیح داد: ثبت‌نام برای حضور در نمایشگاه ادامه دارد و تاکنون ثبت‌نام سالن‌های گلستان و تهران تکمیل شده است و در حال واگذاری سالن پردیس در طبقه فوقانی مرکز نمایشگاهی بوستان گفتگو هستیم.
 

 

ذکایی با بیان اینکه نمایش دستگاه‌ها یکی از ویژگی‌های این نمایشگاه به شمار می‌آید، تاکید کرد: بازدیدکنندگان می‌توانند علاوه بر آشنایی با شرکت‌ها و کمپانی‌های مختلف حوزه چاپ دیجیتال از نزدیک کارکرد و عملکرد دستگاه‌‌ها را مشاهده کنند.
 

 

وی همچنین درباره اقبال از چاپ فضای باز و چاپ پارچه در نمایشگاه امسال، گفت: در سال‌های اخیر  استفاده از چاپ بر روی منسوجات رشد بسیار زیادی داشته است و امسال بخشی ویژه در هشتمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی به این حوزه اختصاص دارد

 

هشتمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشررومیزی از 29خردادتا 1 تیرماه در بوستان گفتگو دایر خواهد یود.

 

منبع: ایبنا

 

 

صنعت چاپ
چاپ
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر