حضور پررنگ طراحان ایرانی در نمایشگاه بین المللی پوستروریسم
چهارشنبه ۰۳ آبان ۱۳۹۶
0 نظر
346 بازدید

حضور پررنگ طراحان ایرانی در نمایشگاه بین المللی پوستروریسم

............................................................................................................................................................................

نمایشگاه بین المللی پوستروریسم امروز ۲۵ اکتبر افتتاح می شود که در این رویداد  آثار ۲۵ایرانی  حضور خواهد داشت.

 

عبدالله هاشمی، علی آقایی، علی مدیری، علی سناعی، بنیامین سلیمانی، داریوش الهیاری، داریوش وارث، فرهاد زمانی، فرزاد سعیدی، حمید نصر، محمد برخورداری، مهسا دوراندیش، میثم همه یی، محمد ربیعی، نفیسه موسوی، آرمان صبوری، سعیده دباغیان، سروش عالمی، طاهره قاسم زاده، زهره شیروانی، و مونا پوریوسف در بخش رقابتی از ایران در کنار هنرمندان راه یافته از دیگر کشورها در نمایشگاه این فستیوال بین المللی در لهستان حضور خواهند داشت.

 

همچنین در بخش مدعو این رویداد، نام فرزاد ادیبی، اونیش امین الهی، محمد اردلانی، سیروس سلیمی و حسین محمدی وحیدی از ایران در کنار  آرماندو میلانی، میشل باتوری، الکساندر فالدین، بیونگ ایل سون و … به چشم می خورد.

 

گفتنی است الکسی لایسوگوروف از قزاقستان، دیوید جیمز از اکوادور، حامد حکیمی از ایران، جونگاو وو از چین و اورهان اردهانلی از ترکیه انتخاب آثار را بر عهده داشته و هیئت داوران را فین نیگارد از دانمارک، استفان هورکی از مجارستان، استفان لچور از لهستان، شا فنگ از چین، پدرس استوگارد از دانمارک، محمد اردلانی و هما دلورای از ایران تشکیل داده بودند.

 

این نمایشگاه ۲۵ اکتبر (۳ آبان ماه) در گالری دانشگاه سیلسیا کشور لهستان افتتاح خواهد شد.

 

منبع: روزرنگ

 

گرافیک
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر