دانشکده چاپ تهران بر گزار می کند
چهارشنبه ۱۷ دى ۱۳۹۳
0 نظر
61 بازدید

مدیر روابط عمومی مرکز علمی و کاربردی فرهنگ و هنر واحد شماره 5 تهران گفت: دانشکده چاپ با همکاری چندین مرکز دیگر با هدف کمک به بیماران روانی مزمن نمایشگاه عکسی را با موضوع محیط زیست برپا کرده است.

وحید ارونقی در گفت و گو با پایگا اطلاع رسانی صنعت چاپ و بسته بندی ایران اظهار کرد: بر اساس تصمیم مسوولان چند مرکز علمی و کاربردی و با هدف کمک به بیماران روانی مزمن، و در جهت پیشبرد اهداف علمی و آموزشی دانشکده، نمایشگاه عکس با موضوع محیط زیست با عنوان«آنچه می­ بینیم، آنچه نمی­ بینیم» بر پا شده است.

وی ادامه داد: در این نمایشگاه که 90 هنرمند از 5 واحد از دانشگاه جامع علمی کاربردی در آن حضور دارند از روز شنبه مورخ 13 دی ماه به مدت 5 روز در فرهنگسرای ابن سینا پذیرای بازدیدکنندگان است.

مدیر روابط عمومی مرکز علمی و کاربردی فرهنگ و هنر واحد شماره 5 تهران در توضیح دانشجویان حاضر در این نمایشگاه گفت: دانشجویان واحد 4 ، 48، واحد مبلمان، دانشگاه سوره و واحد 5 علمی کاربردی در این نمایشگاه حضور دارند. در این نمایشگاه 110 قطعه عکس با موضوع طبیعت و محیط زیست به نمایش درخواهد آمد که عواید حاصل از آن به بیماران روانی مزمن اهداء خواهد شد.

ارونقی در پایان گفت: موسسه خیریه حمایت از آسیب­دیدگان اجتماعی، سرای احسان، انجمن عکس رد موج و سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران حامیان این نمایشگاه هستند.

به نقل از ایپینا

منبع : http://www.printfamily.ir

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر