افزایش قیمت کاغذ تحریر صحت ندارد
سه شنبه ۱۶ دى ۱۳۹۳
0 نظر
80 بازدید

خبرگزاری تسنیم: رئیس اتحادیه فروشندگان کاغذ و مقوا افزایش قیمت کاغذ تحریر به بندی ۱۵۰ هزار تومان را تکذیب کرد و گفت کاغذ تحریر هم‌چنان بندی ۸۲ تا ۸۴ هزارتومان به فروش می‌رود.

منصور حاجی آخوندی رئیس اتحادیه فروشندگان کاغذ و مقوا در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم،‌ از ثبات قیمت کاغذ در بازار خبر داد و گفت:‌ طی روزهای اخیر این شائبه مطرح شده که قیمت کاغذ به بندی 150 هزار تومان افزایش پیدا کرده است،‌ ما رسما این شایعه را تکذیب می‌کنیم،‌ کاغذ تحریری 70 گرمی با کیفیت بالا اکنون بندی 82 تا 84 هزار تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.

وی افزود: کاغذ 150 هزار تومانی کاغذی 100 گرمی است که کاربرد خاصی داشته و در تحریر،‌ کتاب‌ و ... کاربرد ندارد،‌  قیمت این کاغذ تا پیش از این نیز حدود همان 150 هزار تومان بوده است.  اما کاغذ 70 گرمی که در مصرف تحریر،‌ نشر و کتاب کاربرد دارد در همان قیمت 82 تا 83 تومان است که طی هفته‌های گذشته قیمت ثابتی داشته است.

حاجی‌آخوندی تصریح کرد:‌در هفته گذشته و روزهای جاری مقوای گلاسه حدود 15 درصد کاهش قیمت داشته و مقوای یک رو نیز 20 درصد افت قیمت داشته است،‌ اما کاغذ تحریر قیمت ثابتی داشته است.

 

منبع خبر : خبر گزاری تسنیم 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر