دستگاه خط تازن
یکشنبه ۲۸ دى ۱۳۹۳
0 نظر
1165 بازدید

دستگاهی با مکش دوار و استاکر رومیزی برای پرفراژ ، میکرو پرفراژ ، برش طولی است.

PHS CONTAGOR 500 یک ماشین خط تازنی آفلاین با تولید بالا، کیفیت چاپ بالا و ریجستریشن دقیق است.این دستگاه قابلیت کار با  ورق یا مقوا (از 45 تا 400 گرم)، مجموعه کاغذهای کاربن لس، پاکت نامه ، برچسب ها (با شکل عادی  یا غیر عادی)، بسته بندی های تا شونده و مشابه آن را دارد. که میتوان این عملیات پایانی را مطابق با لوازم جانبی و قطعات اختیاری انجام داد. میتوانید محصولاتی با کیفیت بالا را  تا 16.000 ورق A4 در هر ساعت بسازید.

با استفاده از این دستگاه مفید کاربرپسند شما می توانید شماره ، پرفراژ، برش طولی و یا نیمه شکاف (برای کاغذ پشت چسب دار) را به طور همزمان حداکثر تا 6 خط موازی در هر شفت (مجموعا 12خط) هم زمان با نتایج حرفه ای انجام دهید.

در این مدل میزان پرفراژ ، میکرو پرفراژ و برش طولی توسط بازوی پشتیبانی کننده بسرعت قابل تنظیم است. علامت گذاری و یا برش از طریق حلقه های فولادی سخت خاص، برای به دست آوردن نتایج متفاوت طراحی و ساخته شده است.

دستگاه به یک تغذیه کننده اتوماتیک با ترکیبی از اصطکاک ، مکش و فشار که در قسمت تحتانی محل کپه قرار دارد مجهز است . با استفاده از پمپ خلاء / فشار ترکیبی چرخشی برابر  40 مترمکعب در ساعت است.

دارای کاربری بسیار آسان بوده و نیازمند راه اندازی کمتری نسبت به دستگاه های دیگر مشابه است.

کنترل پنل در سمت کاربر قرار دارد و عملکرد مختلف آن شامل اجرا، توقف، پالس، پالس روشن، تغییرات سریع ، روشن / خاموش کردن  پمپ و دکمه های دوتا بگیر ورق .با استفاده از صفحه نمایش شما می توانید تمام این عملکرد از طریق پیام به روشن مشاهده کنید.

 

برای حل مشکلات ترک خوردگی ، آگور از خط تازنی فیبری بر روی کاغذ و مقوا استفاده میکند، TURBOCREASER 52 سریعترین ماشین های خط تازنی و پرفراژ در بازار است که تا کنون راه اندازی شده است. خط تاهای متعدد ، میکرو پرفراژ  و برش عرض را به طور همزمان بدون تاثیر در سرعت انجام میدهد.

قابلیت خط تا  و یا میکرو پرفراژ به هر دو طرف ورق یا هر دو عمل بصورت همان زمان را دارا ست. محصولات تخت، میکرو پرفراژ تقریبا نامرئی این اجازه را میدهد که این اوراق در ماشینهای کپی و یا چاپ دیجیتال قابل استفاده باشند.

کارهایی با تیراژ کم ،  متوسط و یا باحجم بالا  در کمترین زمان ممکن ، با سرعت و بهره وری بالا با این دستگاه میسر است.

سیستم خط تازنی Fast Fit Tri باعث حذف شکستگی در محل خط تا در کاغذهایی با 85 تا 350 گرمی شده و حتی کوچکترین شکستگی در آنها مشاهد نمیشود.این کار باعث خط تازنی حرفه ای ، حتی بهتر از سایر فن آوری های موجود میشود . سرعت تولید بالا با به حداقل رساندن زمان تنظیم را میتوان به دست آورد.

عرض خط تا با 8 رنگ ترکیب شده و 3 نوع شیار  خط تازنی باعث  اطمینان از اعتبار کار میشود. و همه نوع کاغذ چاپ شده در ماشینهای چاپ دیجیتال و افست میتواند مورد استفاده قرار گیرد.

این لاستیک مخصوص خط تازنی چرخشی به آرامی در امتداد شیار کشیده و با استفاده از دست فیبر را در شیار بصورت کلمه U در می آوریم. این نوع خط تازنی بهتر از فن آوری های سنتی است.

تنظیم آسان اجازه می دهد تا کار در یک عرض چند دقیقه تعویض کرد. سیستم منحصربفرد کالیبر اجازه تعویض سریع کار را به شما میدهد.

رها کردن سریع شفت  خط تازنی.

در سیستم CONTAGOR میزان پرفراژ ، میکرو پرفراژ و برش طولی توسط بازوی پشتیبانی کننده قابل تنظیم است. هدف از این کار انطباق با هر نواع کاغذی است. با استفاده از پیچ تنظیم میکرونی  که بر روی بازوی نگه دارنده پرفراژ قرار دارد به شما اجازه میدهد که پرفراژ بی عیب داشته باشید .

  3 نوع انتخاب پرفراژ  : 17، 25 و 52 TPI میتواند ترکیب خوبی برای بسیاری از انواع کاغذ ها باشد.

منبع : http://www.assi-co.com

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر