تمدید مهلت ارسال آثار چاپی برتر مسابقات تخصصی جشنواره صنعت چاپ
یکشنبه ۲۱ دى ۱۳۹۳
0 نظر
82 بازدید

به نقل از دبیرخانه چهاردهمین دوره مسابقات آثار چاپی برتر جشنواره صنعت چاپ، مهلت ارسال آثار تا 15 بهمن تمدید شد. مسابقات این دوره از 25 آبان و با اعلام فراخوان این مسابقات آغاز شده بود. امسال این مسابقات در 5 کاربرد اصلی شامل؛ چاپ بسته‎بندی، چاپ تجاری، چاپ نشر، چاپ امنیتی و مسابقات دانشجویی برگزار می‎گردد.

به نقل از دبیرخانه چهاردهمین دوره مسابقات آثار چاپی برتر جشنواره صنعت چاپ، مهلت ارسال آثار تا 15 بهمن تمدید شد. مسابقات این دوره از 25 آبان و با اعلام فراخوان این مسابقات آغاز شده بود. امسال این مسابقات در 5 کاربرد اصلی شامل؛ چاپ بسته‎بندی، چاپ تجاری، چاپ نشر، چاپ امنیتی و مسابقات دانشجویی برگزار می‎گردد.

شرکت‎کنندگان باید محصول مورد نظر خود را با توجه به نوع روش چاپی (افست، فلکسو، هلیوگراور، دیجیتال، سیلک اسکرین، پد) و فرآیند (پیش از چاپ ،چاپ و پس از چاپ) مورد استفاده در یکی از کاربردهای فوق شرکت دهند. لازم به ذکر است محصول ارائه شده در مسابقات می‎تواند محصول کامل و یا حتی محصول نیمه آماده باشد. همچنین در بخش مسابقات دانشجویی شرکت‎کنندگان می‎توانند در 8 سرفصل مختلف اعم از نوآوری در چاپ، محصولات چاپ بسته‎بندی و چاپ امنیتی شرکت نمایند.

متقاضیان شرکت در مسابقات آثار چاپی برتر برای ثبت نام می‌توانند به سایت www.printawards.ir مراجعه و یا با  تلفن‌های  88861322 –88325724  (دبیرخانه دائمی جشنواره صنعت چاپ ایران) تماس حاصل نمایند.

منبع :  http://irprint.farhang.gov.ir

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر